Pastries' Corner

-
Fruit Jelly
- Regular price
- $6.25
- Regular price
-
- Sale price
- $6.25
- Unit price
- through
- Regular price
- $6.25
- Regular price
-
- Sale price
- $6.25
- Unit price
- through
-
Malsouka sheets (Phyllo)
- Regular price
- $1.55
- Regular price
-
$1.95 - Sale price
- $1.55
- Unit price
- through
- Regular price
- $1.55
- Regular price
-
$1.95 - Sale price
- $1.55
- Unit price
- through
-
Pie Shell
- Regular price
- $3.50
- Regular price
-
- Sale price
- $3.50
- Unit price
- through
- Regular price
- $3.50
- Regular price
-
- Sale price
- $3.50
- Unit price
- through
-
Orange Blossom Water
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- through
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- through
-
Geranium Water
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- through
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- through
-
Rose Water
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- through
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- through
-
Vanillin Sugar
- Regular price
- $1.95
- Regular price
-
- Sale price
- $1.95
- Unit price
- through
- Regular price
- $1.95
- Regular price
-
- Sale price
- $1.95
- Unit price
- through
-
Baking Powder
- Regular price
- $1.95
- Regular price
-
- Sale price
- $1.95
- Unit price
- through
- Regular price
- $1.95
- Regular price
-
- Sale price
- $1.95
- Unit price
- through
-
Instant Yeast
- Regular price
- $1.95
- Regular price
-
- Sale price
- $1.95
- Unit price
- through
- Regular price
- $1.95
- Regular price
-
- Sale price
- $1.95
- Unit price
- through
-
Custard
- Regular price
- $1.50
- Regular price
-
- Sale price
- $1.50
- Unit price
- through
- Regular price
- $1.50
- Regular price
-
- Sale price
- $1.50
- Unit price
- through
-
Whipped Cream
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- through
- Regular price
- $2.50
- Regular price
-
- Sale price
- $2.50
- Unit price
- through
-
Corn Starch
- Regular price
- $2.35
- Regular price
-
- Sale price
- $2.35
- Unit price
- through
- Regular price
- $2.35
- Regular price
-
- Sale price
- $2.35
- Unit price
- through
-
Sucre glace Al Rayan 1 Kg
- Regular price
- $4.95
- Regular price
-
- Sale price
- $4.95
- Unit price
- through
- Regular price
- $4.95
- Regular price
-
- Sale price
- $4.95
- Unit price
- through
-
Pâte de Pistaches 500 g BGH
- Regular price
- $36.95
- Regular price
-
- Sale price
- $36.95
- Unit price
- through
- Regular price
- $36.95
- Regular price
-
- Sale price
- $36.95
- Unit price
- through
-
Pâte de Noisettes BGH 500 g
- Regular price
- $23.95
- Regular price
-
- Sale price
- $23.95
- Unit price
- through
- Regular price
- $23.95
- Regular price
-
- Sale price
- $23.95
- Unit price
- through
-
Zgougou Paste
- Regular price
- $19.95
- Regular price
-
- Sale price
- $19.95
- Unit price
- through
- Regular price
- $19.95
- Regular price
-
- Sale price
- $19.95
- Unit price
- through
-
Makroudh datte 0.5 Kg (Omrani)
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- through
- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- through
-
Kaak Warka (600gr environ)
- Regular price
- $29.95
- Regular price
-
- Sale price
- $29.95
- Unit price
- through
- Regular price
- $29.95
- Regular price
-
- Sale price
- $29.95
- Unit price
- through
-
Coffret varié Beb Eddiwen 600g
- Regular price
- $36.95
- Regular price
-
- Sale price
- $36.95
- Unit price
- through
- Regular price
- $36.95
- Regular price
-
- Sale price
- $36.95
- Unit price
- through
-
Baklawa Amandes ( 600g)
- Regular price
- $35.95
- Regular price
-
- Sale price
- $35.95
- Unit price
- through
- Regular price
- $35.95
- Regular price
-
- Sale price
- $35.95
- Unit price
- through
-
Makroudh Amandes 1Kg (Omrani)
- Regular price
- $23.95
- Regular price
-
- Sale price
- $23.95
- Unit price
- through
- Regular price
- $23.95
- Regular price
-
- Sale price
- $23.95
- Unit price
- through
-
Dessert Noisette instantané BGH 500g
- Regular price
- $20.95
- Regular price
-
- Sale price
- $20.95
- Unit price
- through
- Regular price
- $20.95
- Regular price
-
- Sale price
- $20.95
- Unit price
- through
-
Bsissa fruits secs Bgh 500g
- Regular price
- $5.75
- Regular price
-
- Sale price
- $5.75
- Unit price
- through
- Regular price
- $5.75
- Regular price
-
- Sale price
- $5.75
- Unit price
- through
-
Bsissa sans sucre ajouté aux fruits secs 200g
- Regular price
- $6.50
- Regular price
-
- Sale price
- $6.50
- Unit price
- through
- Regular price
- $6.50
- Regular price
-
- Sale price
- $6.50
- Unit price
- through
-
Confiture La Fruitière Abricot 340g
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- through
- Regular price
- $4.50
- Regular price
-
- Sale price
- $4.50
- Unit price
- through
-
Dattes Deglet Nour 1kg
- Regular price
- $9.95
- Regular price
-
- Sale price
- $9.95
- Unit price
- through
- Regular price
- $9.95
- Regular price
-
- Sale price
- $9.95
- Unit price
- through
-
Dattes Deglet Nour Branchées PALMADOR 1 kg
- Regular price
- $9.95
- Regular price
-
$10.95 - Sale price
- $9.95
- Unit price
- through
- Regular price
- $9.95
- Regular price
-
$10.95 - Sale price
- $9.95
- Unit price
- through
-
Samsa noisette et pistache (0.6 kg environ)
- Regular price
- $36.95
- Regular price
-
- Sale price
- $36.95
- Unit price
- through
- Regular price
- $36.95
- Regular price
-
- Sale price
- $36.95
- Unit price
- through